Biblioteka otrzymała książki historyczne

Krakowskie wydawnictwo ,,Miles Sp. J. – Kajetan Rajski’’ przekazało bezpłatnie do naszej biblioteki  14 numerów Ogólnopolskiego Kwartalnika ,,Wyklęci’’ w ramach projektu "Książki historyczne dla bibliotek". Projekt polega na dystrybucji zestawu książek poświęconych tematyce historycznej, szczególnie dotyczących Żołnierzy Wyklętych, do bibliotek publicznych. Magazyn to nie tylko czasopismo, to także hołd oddany żołnierzom powojennego podziemia.  Poświęcony jest  wyłącznie temu zagadnieniu i  dotyczy całego zbrojnego podziemia antykomunistycznego. W nowoczesnej i przystępnej formie przedstawione są losy naszych bohaterów. Poruszone są odkrywcze wątki dotyczące Żołnierzy Wyklętych, a także współczesnych form ich upamiętnienia. Historycy i pasjonaci zwarli szyki, aby co kwartał przedstawić Czytelnikom nową dawkę patriotyzmu, niejednokrotnie sięgając po dotychczas nieznane wątki.