Dofinansowanie dla biblioteki

W dniu 15 października 2021 r. Gminna Biblioteka Publiczna im. Feliksa hrabiego Wężyka w Baranowie podpisała umowę z Biblioteką Narodową dotyczącą dofinansowania zadania w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0” Priorytet 1 Poprawa oferty bibliotek publicznych Kierunek Interwencji 1.1. Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z budżetu państwa. W roku bieżącym w ramach dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych biblioteka otrzymała środki finansowe w wysokości 4500,00 zł. Termin wykonania zadania w części dotyczącej dofinansowania ustala się od 14 października do 30 listopada br.