Gminna Biblioteka Publiczna im. Feliksa hrabiego Wężyka w Baranowie wraz z filiami w Mroczeniu i Słupi zaprasza chętne dzieci oraz młodzież do wzięcia udziału w akcji pn. "GORĄCE CZYTANIE"

Akcja zorganizowana została w ramach rozpoczęcia się „Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek” i potrwa od 8 maja do 8 sierpnia br. Wystarczy zapisać się do biblioteki, odebrać kartę, na którą  będzie się zbierało naklejki  - jedną za każdą wizytę zakończoną wypożyczeniem przynajmniej  jednej książki. Zdobycie 20 pkt. gwarantuje otrzymanie atrakcyjnych nagród. Czytaj, baw się, zdobywaj wiedzę!