Rynek 21, 63-604 Baranów
tel.: 62 741 00 60

SOWA Mobi
Legimi
fb
katalog
  • A    
  • A+   
  • A++   
  •    
Gminna Biblioteka Publiczna w Baranowie

Komiksowo w bibliotece

18 listopada w Bibliotece Publicznej w Mroczeniu gościł Zbigniew Masternak - dramaturg, prozaik, autor scenariuszy filmowych. Na spotkanie licznie przybyła grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej w Mroczeniu.

Podczas bibliotecznych warsztatów uczestnicy dowiedzieli się, w jaki sposób powstaje komiks i skąd czerpać pomysły na historie. Uczniowie z zaciekawieniem wysłuchali wskazówek pisarza i stworzyli krótkie historie komiksowe, których akcja rozgrywała się w gminie Baranów. Do powstania komiksów wystarczyły tylko kredki, ołówki, papier i wyobraźnia. Podczas zajęć dzieci wykazały się ogromną pomysłowością. Warsztaty miały na celu pobudzenie dziecięcej wyobraźni oraz twórczej pracy. Spotkanie okazało się ciekawą formą na spędzanie wolnego czasu. Na zakończenie uczestnicy przedstawili swoje prace, a autorzy najciekawszych komiksów otrzymali nagrody w postaci książek.

wszystkie artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony wyrażasz tym samym zgodę na to, że będziemy używać cookies OK