Konkurs Najpiękniejsza Ozdoba wielkanocna

Gminna Biblioteka Publiczna im. Feliksa hrabiego Wężyka w Baranowie ogłasza kolejną edycję konkursu  pt. ,,Najpiękniejsza Ozdoba wielkanocna". Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia w nim udziału. Szczegóły w regulaminie. Serdecznie zapraszamy!

Regulamin Gminnego Konkursu Wielkanocnego pn. "Najpiękniejsza ozdoba Wielkanocna"

Gminna Biblioteka Publiczna im. Feliksa hrabiego Wężyka w Baranowie serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie plastycznym.

CELE:

1. Wykonanie dowolnej ozdoby wielkanocnej.
  2. Nawiązanie do tradycji i folkloru związanego ze Świętami Wielkanocnymi.

UCZESTNICY:

1. Uczestnikami konkursu mogą być dzieci przedszkolne oraz uczniowie szkół podstawowych. Praca konkursowa może być wykonana wspólnie z opiekunem, rodzicami, dziadkami lub rodzeństwem.
  2. Przewidziane są trzy kategorie:
    • I kategoria dzieci przedszkolne,
    • II kategoria dzieci klas (I-III),
    • III kategoria dzieci klas (IV-VI).

WARUNKI KONKURSU:

1. Do konkursu można zgłaszać prace wykonane dowolną techniką, dowolnego kształtu. Pracę należy opatrzyć przymocowaną w widocznym miejscu kartką - metryczką zawierającą dane: imię i nazwisko, kto pomagał w pracy, wiek, dokładny adres, nr tel. Uczniowie dopisują szkołę i klasę.

TERMINY I MIEJSCA:

1. Prace należy składać do 29 marca 2017 r. w Gminnej Biblioteki Publicznej w Baranowie, Rynek 21, lub Filii w Mroczeniu 146 lub Filii w Słupi, ul. Szeroka 25.
  2. Osoby nagrodzone oraz wyróżnione zostaną powiadomione o terminie wręczenia nagród telefonicznie lub pisemnie, lub za pośrednictwem instytucji zgłaszającej.
  3. Wręczenie nagród laureatom konkursu nastąpi w Filii bibliotecznej w Mroczeniu.

OCENA:

1. Oceny prac dokona jury powołane przez organizatora. Najlepsze prace zostaną wyróżnione dyplomami oraz nagrodami.
  2. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone również na stronie internetowej biblioteki: www.biblioteka.baranow.pl.

POSTANOWIENIA OGÓLNE:

1. Dostarczenie prac na konkurs jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminu.
  2. Uczestnik, który dostarczy pracę na konkurs, wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby konkursu zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 z późn. zm.).

Załączniki: