Rynek 21, 63-604 Baranów

Legimi
katalog
Gminna Biblioteka Publiczna w Baranowie

Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne "Kreatywne wypieki"

W czwartek 22 lutego odbyły się międzypokoleniowe warsztaty kulinarne pn. „Kreatywne wypieki”. Zajęcia zostały zorganizowane przy współpracy z Domem Dziennego Pobytu Seniora w Baranowie.

Na początku spotkania uczestnicy wysłuchali opowiadania pt. „Basia i gotowanie”, które przeczytała Pani Wójt Bogumiła Lewandowska – Siwek. Historia bohaterki zainspirowała wszystkich do kulinarnych pomysłów.

Dziękujemy wszystkim za wspólną pracę zespołową i integrację oraz razem spędzone chwile!

wszystkie artykuły