• czcionka:
Gminna Biblioteka Publiczna w Baranowie
fb bip

Nowości wydawnicze w bibliotece

Gminna Biblioteka Publiczna im. Feliksa hrabiego Wężyka w Baranowie rozpoczęła realizację  Programu „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych ze środków finansowych otrzymanych z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Z otrzymanej dotacji zostały zakupione nowości do Gminnej Biblioteki w Baranowie, Filii bibliotecznej w Mroczeniu i Słupi. Są to aktualne wydawnictwa z literatury dla dzieci, młodzieży i czytelników dorosłych oraz pozycje literatury popularnonaukowej. Zapraszamy wszystkich do odwiedzania bibliotek. Zachęcamy wszystkich do wspólnego budowania naszego księgozbioru. Jeśli są książki, które Państwa zdaniem mogłyby znaleźć się w naszym księgozbiorze, prosimy o przesłanie ich tytułu i autora na adres e-mail: biblioteka@baranow.pl   lub przedstawienie swoich propozycji w bibliotekach. Zgłoszone tytuły zawsze bierzemy pod uwagę podczas dokonywania zakupu nowości wydawniczych.

wszystkie artykuły