Ogólnopolskie Urodziny Książkowego Misia

W poniedziałek 21 października w Bibliotece w Mroczeniu odbyły się Ogólnopolskie Urodziny Książkowego Misia, w których uczestniczyły dzieci z Przedszkola w Mroczeniu. Gościem specjalnym był Miś - bohater książek A.A. Milne – Kubuś Puchatek.

Przedszkolaki wspólną zabawę rozpoczęły od wysłuchania jednej z urodzinowych przygód niedźwiadka i jego przyjaciół, które przeczytał sam Kubuś Puchatek. Podczas spotkania mali czytelnicy chętnie uczestniczyli we wspólnych zabawach, odpowiadały na zagadki oraz wykonały piękne portrety Kubusia Puchatka i jego przyjaciół ze Stumilowego Lasu. Po odśpiewaniu 100 lat dla książkowego Misia i wręczeniu prezentu, na wszystkich czekały niespodzianki. Nie zabrakło również słodkiego „małego co nieco”. Dużym zainteresowaniem cieszył się także kącik Kubusia Puchatka, w którym dzieci mogły pobawić się zabawkami i zapoznać z książeczkami o przygodach ich ulubionego bohatera. To były bardzo udane urodziny. Spotkanie zakończono wspólnymi zdjęciami.