Światowy Dzień Pluszowego Misia

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, 20 listopada w  Bibliotece w  Mroczeniu odbył się  występ Grupy Teatralno-Warsztatowej  EDU-ARTIS z Krakowa.  Przedstawienie  pt. „Gdzie jest dziś mały Miś” obejrzały dzieci z Przedszkola w  Mroczeniu.
Mali widzowie mieli okazję poznać przygody bohaterów  czyli   przytulnego Misia Kubę  i jego przyjaciółkę Lalkę Różę, które były ulubionymi zabawkami dziewczynki Zuzi. Bajkowe postacie  przeniosły dzieci do krainy  Pluszolandii, w świat swoich snów.  Przedszkolaki chętnie przeżywały ich przygody, uczestnicząc z aktorami  we wspólnych  urodzinowych zabawach. Było  dużo śmiechu, urodzinowe „sto lat” i  tort. W podziękowaniu za wspólne występy mała publiczność otrzymała słodkiego, pysznego misia.