Warsztatów ciag dalszy

W dniu 12 grudnia w Filii bibliotecznej w Słupi odbyła się druga część warsztatów pn. „Świąteczne ozdoby choinkowe”. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie ze szkoły Podstawowej w Słupi. Gościem biblioteki była Pani Wójt Bogumiła Lewandowska - Siwek, która przeczytała dzieciom o tradycjach i zwyczajach bożonarodzeniowych, co wprowadziło wszystkich w świąteczną atmosferę. Po wspólnej rozmowie na temat zbliżających się świąt, dzieci zabrały się do twórczej pracy. Prowadząca warsztaty – Iwona Kałuża, pokazała, w jaki sposób można stworzyć samemu coś naprawdę wyjątkowego. Każdy miał okazje spróbować swoich umiejętności w tworzeniu świątecznych ozdób. Dzieciom nie zabrakło pomysłów i zapału do pracy. Powstały piękne i różnorodne dekoracje, które powodowały zachwyt i uśmiech na twarzach. W czasie warsztatów z pewnością można już było wyczuć magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.