Życzenia od przedszkolaków z okazji Dnia Bbliotekarza i Bibliotek

Od roku 2004, z inicjatywy Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, biblioteki w całym kraju od 8 do 15 maja obchodzą Tydzień Bibliotek. Rozpoczyna go w pierwszym dniu Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek, zainicjowany w 1985 roku.
Z tej okazji Bibliotekę w Mroczeniu odwiedziły dzieci z Publicznego Przedszkola Samorządowego z Mroczenia z opiekunkami. Dzieci  złożyły bibliotekarzowi – Edycie Lesiak  życzenia oraz wręczyły piękne kwiaty.
W podziękowaniu za wspaniały gest,  dzieci otrzymały słodycze i zapoznały się z placówką.